Energy Podhájska

Ste unavení zo všedných dní, potrebujete vypnúť, oddýchnuť si od stresu, zrelaxovať svoje telo i dušu? Neváhajte a príďte nás navštíviť!

Energy Podhájska zahŕňa novovybudované Rímske kúpele, Penzión Energy I, Penzión Energy II a štýlovú Slovenskú reštauráciu.   

ΦRÍMSKE KÚPELE

Nachádzajú sa v objekte penziónu Energy I. Jedinečnosť našich Rímskych Kúpelov spočíva vo výlučnom využití pravej termálnej vody zo žriedla Podhájska. Termálna voda zo žriedla Podhájska má blahodárny účinok na celý ľudský organizmus, pomáha aj pri širokom spektre zdravotných problémov, ako sú napríklad: astma, kožné problémy (ekzémy, vyrážky ...), ochorenia pohybového ústrojenstva, doliečovanie zlomenín, choroby dýchacích ciest ... V priestoroch rímskych kúpeľov nájdete veľký sedací bazén s termálnou vodou, jakuzu, bublinkový Kleopatrin kúpeľ, sauny ( bylinkovú,  soľná, slovenská, fínska), manikúru, pedikúru, kozmetiku, masáže, vaňové kúpele a mnoho ďalšieho.

ΦPENZIÓNY ENERGY I, II

Penzióny Energy I, II ponúkajú svojim hosťom komfortné ubytovanie v tesnej blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska. Hosťom je k dispozícii spolu 42 izieb a 5 priestranných apartmánov, ktoré uspokoja aj náročného zákazníka. K doplnkovým službám patrí: návšteva rímskych kúpeľov, parkovisko, organizovanie výletov do okolia, ochutnávka vín, grilovačka, tanečná zábava ( organizované až po dohode s  personálom hotela) ... 

Φ BUNGALOVY

Pohodlné a cenovo výhodné ubytovanie v novovybudovaných bungalovoch. Viac informácií vám poskytneme na telefónnom čísle : +421 (0) 356 586 129

 

 

ΦSLOVENSKÁ REŠTAURÁCIA

Štýlovo zariadená reštaurácia je otvorená v priestoroch penziónu Energy II a ponúka jedlá tradičnej slovenskej kuchyne i medzinárodnej kuchyne,obohatené o ponuku poľovníckych špecialít. Znalci vín môžu ochutnať najlepšie značkové vína, vinotéky nášho regiónu.  

Aktuálne voľné termíny

Energy I, Bungalovy, Energy II:
Momentálne nemáme žiadne voľné termíny.

Ozonizéry

Vážení návštevníci, aby ste sa u nás cítili čo najbezpečnejšie a najkomfortnejšie, rozhodli sme sa zainvestovať do nákupu «OZONIZÉROV», ktoré slúžia na veľmi účinnú likvidáciu vírusov, baktérií, kvasiniek či plesní.Pri ubytovaní si môžete byť istý, že Vaša izba je po odchode predchádzajúceho hosťa dôkladne vydezinfikovaná a nemusíte sa obávať žiadnej nákazy.